czwartek, 30 marca 2017

Superjagoda.pl


Dzień dobry Moi Kochani! 
Dziś chciałabym Wam opowiedzieć kilka słów o firmie superjagoda.pl
Jest to firma zajmująca się produkcją past owocowych, które są w 100% naturalne. Znajdziecie tam pastę, którą możecie dopasować do swojego organizmu ( m.in. działająca na oczy, cukrzycę, układ moczowy, odporność itp)

CO DAJE LIQBERRY? ( bo tak nazywa się ten produkt) JAKIE SĄ KORZYŚCI?


Większość z nas zapomina, że pestki to po prostu nasiona, czyli zawiązki nowego organizmu. Zawierają zatem wszystkie pierwiastki niezbędne do rozwoju nowej rośliny w skondensowanej formie. Są zasobne w bardzo wartościowe substancje odżywcze, minerały i witaminy. Zawartość nasion podczas spożywania całych owoców w procesie trawienia jest więc niedostępna dla organizmu człowieka. Spożywając pasty LiQberry organizm ludzki jest wstanie przyswoić więcej z owocu niż w przypadku spożywania surowych owoców

200% owoców, ale jak to?


Jest to możliwe dzięki rozerwaniu pestki i uwolnieniu jej zawartości do masy pasty.Spożywając pastę organizm wchłania nie tylko miąższ owocu,ale i zawartość malutkich pestek normalnie nie trawionych przez organizm.


TECHNOLOGIA

W procesie produkcji past kładzie się duży nacisk na pochodzenie owoców jagodowych. Wszystkie pochodzą z lasów z certyfikatem EKO. Dzięki temu mamy gwarancję, że pasty nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Ważne jest utrzymanie środowiska w nienaruszonym stanie. Cały proces produkcji jest tak zaplanowany by do środowiska nie trafiały żadne odpady po produkcyjne inne niż pochodzenia naturalnego. Proces produkcyjny jest neutralny dla środowiska – DBAJMY O OTOCZENIE W KTÓRYM ŻYJEMY.


Po jaką pastę powinniśmy sięgnąć?

Często łapiesz infekcje i przeziębienia – sięgnij po pastę z borówki


Masz zmęczone oczy, dużo pracujesz przed komputerem – wybierz pastę z jagody
Masz wysoki poziom cukru – jagoda wpływa na jego obniżenie .

 
Ale UWAGA musisz ją spożywać w większych ilościach czyli nie jedna łyżka stołowa ale 3-5 dziennie
Odchudzasz się lub masz problemy z wypróżnianiem – sięgnij po jagodę

Masz problemy z układem moczowym? Sięgnij po żurawinę..


Jak spożywać?

Pasta ma konsystencję gęstego sosu. Dodaj ją do ulubionego śniadania. Wymieszaj z musli lub jogurtem. Posmaruj naleśniki, ciasteczka lub kanapkę. Zrób pastę owocową z dodatkiem twarogu. Wystarczy dodać pastę do codziennych potraw by cieszyć się smakiem leśnych jagód i nadać posiłkom wyjątkowy smak lata.

1 łyżka (15g), 30 min. przed posiłkiem. Stosować 3 razy dziennie lub jednorazowo całą porcję dzienną (łyżka stołowa 45g) np. rano przed posiłkiem.

Po więcej informacji zapraszam na stronę superjagoda.pl


1 komentarz: